Mavi hifi
Mavi hifi
Yayınlanan İlanlar 46
Telefon Giriş Yapmalısınız.
Alışlarım Giriş Yapmalısınız.
İş Telefon Giriş Yapmalısınız.
Lokasyon Giriş Yapmalısınız.
Mail Adresi Giriş Yapmalısınız.
Hakkında

1999 yılından beri, müzik sistemi ve sinema sistemleri sektörlerinde yer alan Mavi HiFi, sektörün önde gelen firmalarındandır.

Jadis, Leben, Accustic Arts, Micromega, Music hall, Bryston, Exposure gibi dünyanın en iyileri arasında yer alan elektronik ürünlerin yanı sıra Cabasse, Definitive Technologies, Referance 3A gibi müzik ve sinemanın mihenk taşı hoparlörleri de Mavi HiFi tarafından ülkemizde temsil edilmektedir.

Bu markaların yanı sıra kendi alanında dünyanın en fazla satılan hoparlör markası Audio Engine ve yine pek çok audiophile tarafından tercih edilerek kullanılan Solid Tech sistem Rack’ları da Mavi HİFİ tarafından ithal edilerek satışı gerçekleştirilmektedir.

Sektörel edinimleri paylaşıp, müzikseverlere ulaştırmayı hedef belirlemiş bir ekip olarak, gerek kendi distribütörü olduğumuz markalarımızın gerek de ülkemize ithalatı yapılan her markanın bayisi olduğumuzdan dilediğiniz her ürüne ulaşmanız mümkün.

Ürünlerimize Kalamış’taki ofisimizde yer alan demo odalarımızın yanı sıra http://www.emavihifi.com/ adresimizden de erişebilirsiniz.

Koşulsuz memnuniyetiniz Mavi HIFI için çok değerlidir.

Satıcının Diğer İlanları