Haberler, Kampanyalar

Haberler, Kampanyalar kategorisine ait (0 kayıt bulundu)
Haberler, Kampanyalar Ekle

ID No: #1151
27.02.2020 17:01

Dükkan Hifi

Audio desk vinyl cleaner pro stoklarda

Audiodesk Systeme Pro Ultrasonik Plak Yıkama Cihazı

Yeni PRO Versiyonudur

https://www.dukkanhifi.com/p-11580-Audiodesk-Vinyl-Cleaner-PRO.html

Plaklar narin ve değerlidir. Sadece mükemmel sesleri için değil bazen de yeri doldurulamaz hatıraları ve limitli sayıdaki baskılarıyla değerleri daha da artmaktadır. Özenle bakılan ve korunmaya çalışılan plakların bile zamanla tozlanmaları ve kirlenmeleri kaçınılmazdır. Plaklarınızın maksimum performansı ve değerlerinin korunması için özel ve dikkatlice temizlenmeleri gerekmektedir.

Audiodesksysteme ultrasonik plak yıkama cihazını ilk yapan firma olarak bu konuda ciddi bir farklılık yaratmıştır. Yıkama makinesi tam otomatik olarak çalışır ve kullanımı çok kolaydır. Klasik vakum yıkama cihazları gibi cihazın başında durmanız gerekmez ve çok daha sessiz ve tam otomatiktir.

Ultrasonik yıkama yapan cihazların yaptığı temizlik, klasik yıkama yapan cihazların yaptığı temizliğe göre tartışılamayacak seviyede üstündür.

Plak yıkama işlemi satın alınan sıfır plakların ses kalitesinde de çok ciddi pozitif iyileştirmeler yapmaktadır. Çünkü baskıdan çıkan her plak üzerinde kalıptan rahat ayrılmasını sağlayan kimyasal atıklar kalmaktadır ve bunlar tüm frekansları perdelemektedir. Yeni bir plakta yaratttığı farklılığı duyduktan sonra tüm plaklarınızı yıkamak için sabırsızlanacaksınız.

Adetli bir koleksiyonunuz var ve plaklarınızdan maksimum keyif almak istiyor, plaklarınıza değer veriyorsanız Audiodesk vinly cleaner vazgeçilmeziniz olacaktır.

Ultrasonik yıkama uygulanmış plak sesine inanamıyacaksınız. Aylardır belki senelerdir dinlediğiniz albümlerinizde duyacağınız farlılıklara çok şaşıracaksınız, GARANTİ EDİYORUZ.

 

Cihazın Çalışması : 

Plak, yıkama makinesinin üsteki bölmesine dik olarak yerleştirilir ve kırmızı düğmeye basılır. Nazik ancak derin temizlik yapan temizleme işlemi tam otomatik olarak başlar. Cihaz haznesine yavaşça su dolmaya başlar, temizleme haznesinde gerekli sıvı miktarı olunca ultrasonik temizleme ve ona yardımcı olan 4 adet mikro fiber diskler dönmeye başlar. Bir dakika onbeş saniye süren bu süreç sonunda ultrasonik temizleme biter ve temizleme haznesindeki su filtreden geçerek tankta geri döner. Ve hava üflemeli kurutma işlemi başlar. Yaklaşık 4 dakika süren bu süreçte plak tamamen kurur ve kullanıma hazır hale gelir. Cihazın ultrasonik yıkama zamanı; cihaz ilk çalıştığında çalıştırma düğmesine basılı tutarak toplamda 5 dakikaya kadar uzatilabilmektedir.

Teknik Özellikler:
 
Yıkama Zamanı : 1 - 5 Dakika ( 75 sn ultrasonik yıkama 300 sn ye kadar uzatılabilir, 225 sn kurutma + Sadece kurutma fonksiyonu ) 
Ölçüler E x D X Y: 33 cm x 20 cm  x 27cm
Ağırlık : 5,5 kg ( boş )
Su Kapasitesi : 4,5 Litre ( Saf Su )
Temizleme Solüsyonu : 20 Ml ( 100 Plak Yıkama İçin )