Haberler, Kampanyalar

Haberler, Kampanyalar kategorisine ait (7 kayıt bulundu)
Haberler, Kampanyalar Ekle

ID No: #1040
04.01.2019 15:09

Moderator

Gittibu ile Girdiğiniz İlanlarınız Artık Ana Sayfamızda

Audiophile GittiBu Güvenli e-Ticaret sistemi, hem alıcı hem de satıcıyı korumak amacı ile geliştirilmiş bir E-Güvenlik Sistemidir.

Audiophile GittiBu, aynı zamanda satıcının ikinci el ürününü kredi kartı ile peşin veya vadeli satabilmesini de sağlayan bir sistemdir.

Audiophile.Org üyeleri, üyelik bilgilerini güncelleyerek her türlü müzik seti, müzik sistemi ve müzik enstrümanlarını sanki yeniymiş gibi kredi kartına 12 ye kadar taksit ile amatörce satabilirler. Özellikle yurt dışından gelen talepleri karşılamanız için ömemli bir imkan açılmış olluyor !

Örneğin evinizdeki kullanılmış  bir hoparlörü, İzmir'de yaşayan bir odyofile kredi kartına 12 taksit ile satabilirsiniz.

Audiophile.Org Güvenli Elektronik Ticaret (GittiBu) Nasıl Çalışır

 

Öncelikle kişinin üye sayfasındaki TC kimlik no, adres, banka bilgileri türündeki bilgilerini tamamlaması gerekmektedir. Bu, BDDK'nın istediği yasal bir süreçtir ve sadece bir defa yapılacaktır. Satıcı, herhangi bir ilan verir gibi, ancak Audiophile Güvenli Ödeme GittiBu seçeneğini ve istediği taksit sayısını seçerek ürününü satılığa çıkartır.

İlanı veren kişi, seçeceği taksit sayısının maliyetine göre eline ne kadar kalacağını hesaplayarak satış fiyatını buna göre oluşturur.

Örneğin eline net 1.000 TL kalmasını istiyorsa örnek olarak 1.100 TL gibi bir satış fiyatı oluşturabilir.

Ürün artık Güvenli Ödeme ve Kredi Kartına taksit seçenekleri ile sergilenir. Alıcı ürünü almak istediğinde satın al butonunu tıklar ve kredi kartını girerek ödeme yapar. Alıcı tarafından gönderilen ödeme, Audiophile.Org un çalıştığı ve BDDK tarafından akredite edilmiş finans kuruluşunun hesaplarına gelir ve alıcı onay verene kadar satıcıya ödenmeden sistemde bekletilir. Alıcı ürün onayını verdikten sonra tutar, hizmet bedeli kesintisi yapılarak satıcı hesabına gönderilir.

İşlemde hem alıcı hem de satıcı, Audiophile.org garantisi altındadır.

 

Daha Fazla Bilgi Almak için Tıklayınız