Haberler, Kampanyalar

Haberler, Kampanyalar kategorisine ait (2 kayıt bulundu)
Haberler, Kampanyalar Ekle

ID No: #1171
31.03.2020 16:33

Dükkan Hifi

Lindemann musicbook source stoklarda

Lindemann Music Book Source

https://www.dukkanhifi.com/p-11604-Lindemann-Music-Book-Source.html

Yeni LINDEMANN  MÜZİK KİTABI
Yeni Jenerasyon ileri teknoloji
Biraz daha iyi hale getirilemeyecek bir şey yoktur. Son derece saygın ve çok başarılı bulunan Musicbook serimiz bile...

* Katı alüminyum bloktan frezelenmiş gövde
* Tüm fonksiyonlar yeni Lindemann uygulaması ile ayarlanabilir ve kontrol edilebilir. Daha da kolay ve net.
* Yeni, çok daha güçlü akış platformu: Streaming 4.0, tüm online audiophile hizmetleri, stüdyo master kalitesinde akış, Roon Ready.
* Tamamen revize edilmiş DSD veya PCM'de yeniden örnekleme: MEMS FemtoClock ile sıfır titreşim teknolojisi.
* Daha da iyi D / A dönüştürücü: mono modda 2 x AK4493s. Ses kalitesinde rakipsiz.
* Daha da geliştirilmiş analog preamp: şimdi üst sınıf MM girişi ve daha iyi ses ile yüksek güçte kulaklık amplifikatörü.

İlk değişiklik anında fark edilebilir, blok gövde alüminyumdan işlenmiş rijit bir kasa.

İçinde ise Gtamamen yeniden gözden geçirilmiş bir dönüştürücü mimarisi ve yerleşik phono pre amplifikaörünün yanı sıra, yeni Musicbook SOURCE başka ekstralar da sunuyor: stüdyo ana çözünürlüklerini, Roon desteğini ve beş farklı internet hizmetini çalmak yeni geliştirilen Lindemann App 4.0 (akış platformu 4.0. ) Tabii ki, iOS ve Android için istikrarlı, kullanımı kolay bir uygulama ile.

Bu seriyle eşleşen ortaklarımız: yeni Musicbook POWER 500/1000 güç amplifikatörleri. Temel ve N-Core teknolojisini azaltan devre tasarımımız sayesinde, güç amplifikatörlerimiz üst düzey ses kalitesi sunar. Güçe son derece aç hoparlörlerde bile çok başarılı neticeler...

Kısaca Lindemann Musicbook serisi ile en son teknolojiyi minimum alanda ve üstün performans ile elde edersiniz.

Yeniliklerde Neler Var
Bir sinyal kaynağı olarak, yeni Musicbook Source, önceki modellerden daha da eksiksiz bir donanıma sahiptir. Analog ve dijital cihazlar için bağlantıların yanı sıra birinci sınıf streaming kabiliyeti sunar.

Yeni akış platformu zaten Limetree serimiz tarafından biliniyor ve bu daha fazla özellik ile genişletildi. Örneğin, ürünler artık kapsamlı, müşteriye özel ayar seçenekleri de dahil olmak üzere Lindemann uygulamasıyla tamamen kullanılabilir. Böylece uzaktan kumanda artık zorunlu değildir.


Bir diğer önemli nokta ise / 24bit ve DSD 256'ya kadar çözünürlüklerdir. Bunların hepsi Wireless ile de mümkündür, çünkü cihaz güncel çeşitlilik anten teknolojisine sahiptir. Destek verdiği gerçek zamanlı aktarım hizmetleri Audiophile beklentilerini rahatça karşılar. TIDAL, Qobuz, Deezer, Highresaudio ve yakında Spotify Connect.

WPS sayesinde kablosuz ağlara kolayca bağlanır. 

Başka bir özellik, USB aracılığıyla bağlanan bir DVD-ROM sürücüsünde (Apple Superdrive gibi) CD'leri oynatma imkanıdır. Cd ler DSD'ye yeniden örneklendirilebilir ve bu sayede dha yüksek çözünürlüklü dinleme imkanı doğar.

DAC ( dijital analog çevirici ) bölümünde üst seviye bir yenilik daha. Dac modülü şimdi dünyanın en iyi dönüştürücü modüllerinden biri olan AK4493'e dayanıyor. Son derece düşük bozulmalar, örnek bir müzikalite ve 768kHz ve DSD512'ye kadar olağanüstü çözünürlükler sunar! Musicbook'ta bu yüksek kapasiteli modül çözünürlüğü ve dinamikleri daha da artırmak için mono modda çalıştırılır. Dönüştürücü, üstünlük belirten bir güç kaynağı tarafından desteklenir. Elde edilen1 µV'den daha az gürültü ve parazit sayısı çok önemlidir.

Yakında 20 yaşında olacak ve efsane olarak gösterilen Lindemann CD1'de ilk kez hayata geçirilen yeniden örnekleme konseptimiz yeni Musicbook Source ürününde uç noktalara taşındı. Dünya pazarındaki en iyi örnekleme hızı dönüştürücüsü (180 dBs dinamiği, 32 bit çözünürlük) ile DSD sinyaline son derece hassas yeniden örnekleme yaparak dijital müzik için yepyeni bir örnekleme kalitesi açtık. Referans saati ( clock ) için şu anda en yenilikçi zamanlama teknolojisine güveniyoruz: yaşlanma göstermeyen ve titreşime duyarlı olmayan bir MEMS Femto-Clock.

Zaten mükemmel olan analog çıkış katı daha da geliştirildi. Daha güçlü kulaklıklar ve elektrostatik sürücülü veya düşük hassasiyetli kulaklıklarla uyumlu. Çıkış seviye ayarı, uygulama ayarlarında oldukça kolay bir şekilde yapılır. Bir kulaklık preampı olarak bile yeni Musicbook artık sadece dünya standartlarında.

Bir başka yenilik MM kartuşları için fono aşamasındadır. Yeni modül doğrudan yeni Limetree Phono'dan alındı. ​​Kendisinden birkaç kat daha pahalı olan pikap pre amplileri bile çoğu zaman rekabet dışında kalacaktır.

Teknik Özellikler

Genel

Ölçüm koşulları: 22 ° C, 230 V şebeke gerilimi,
Ses Hassasiyeti AP2722
Şebeke bağlantısı: 90-240 V, 50-60 Hz
Güç tüketimi: 0,2 W bekleme, 8 W çalışma, 18 W maks. Boyutlar (G x Y x D): 280 x 220 x 63 mm (11 x 8,7 x 2,5 inç) Ağırlık: 2,6 kg (5,73 lb)

Network Player
Ethernet: 100 Mbit / s
WLAN: Çift bant 802.11a / b / g / n / ac, WPS desteği
Bluetooth: 4.2, A2DP
USB: Sabit diskler, USB bellekler,
DVD ROM sürücüleri, maks. çıkış akımı 1.5 A
Desteklenen kodekler: WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3, AAC,
Ogg Vorbis, WMA, DSD
UPnP ve DLNA desteği
PCM çözünürlüğü: 44,1 kHz - 384 kHz, 24bit (192 kHz'e kadar WLAN) DSD çözünürlük: DSD 64 - DSD 256 (WLAN, DSD 128'e kadar) Boşluksuz oynatma
Akış hizmetleri: TIDAL, Qobuz, Deezer, HighResAudio, Spotify İnternet radyosu ve podcast
Roon Hazır

DAC "D/A" Modülü
Resolution: 768 kHz/32 bit and DSD 512
Dynamic range: >125 dB
THD & Noise: <0.001 % (@ 0 dB FS)
Master-Clock: Ultra low jitter MEMS Femto Clock 
Re-Sampling: with 180 dB dynamics and 32 bit resolution,  
bit-perfect or DSD
Re-sampling jitter damping: >60 dB
Converter architecture: two AK4493 DACs in dual differential mono mode, AK4137 re-sampler
Çıkış Voltajı: 2.5 V @ 0 dBFS RCA, 5 V @ 0 dBFS XLR Analog preamp  
Girişler : 3 X analog line inputs with 20 kOhms of input impe-dance. Max. input voltage 3.5 V unbalanced. Optional MM input for connecting a turntable (replaces input 1). Connection values MM: 47 kOhms / 150 pF.
Çıkışlar: 1 X balanced ve 1 X unbalanced output. The outputs may be used independently. Output impedance: RCA: 100 ohms, XLR: 20 ohms. Max. output voltage: 2.5 V unbalanced, 5 V balanced

Diğer

Ses seviyesi kontrol aralığı: Aşağıdaki karakteristikle 0 ila 99: 2 dB adımda 0 ila 20, 1 dB adımda 21 ila 60, 0,5 dB adımda 61 ila 99.
Denge kontrolü: 1 dB'lik adımlarla + / - 6 dB
Frekans yanıtı: 2 - 200 kHz (-3 dB)
Kazanç: 0 dB / 6 dB / 12 dB değiştirilebilir
THD ve Gürültü: 2,5 V çıkışta <% 0,001
 

Kulaklık Modülü
Kulaklık konektörü: 6,35 mm (1/4 “) jak soketi Kulaklık kazancı: 0 dB / 12 dB değiştirilebilir.

Önerilen kulaklık empedansı: 16-200 ohm Kulaklık çıkışının sönümleme faktörü:> 100