Haberler, Kampanyalar

Haberler, Kampanyalar kategorisine ait (1 kayıt bulundu)
Haberler, Kampanyalar Ekle

ID No: #1144
27.01.2020 12:28

Dükkan Hifi

Sotm audio audiophile cat6 kablolar stoklarda

SOtM dCBL-CAT6 Network Kablosu High Grade

Üst düzey ses sınıfı network kablosu
Yüksek kaliteli çinko döküm gövde konektörü

Hızlı gelişen teknoloji ile ağ üstünden müzik çalma teknolojisi ses sistemlerinin en temel işlevlerinden biri haline geldi.

Yüksek kaliteli ağ akışı oynatma teknolojisi tüm müzik tutkunlarının yüksek kaliteli seslere olan talebi ve tutkusunu tam olarak karşılamamıştır. bunun nedeninde ağ bağlantı portları, bunlara bağlı ağ kablolarının kalitesi ve diğer ürünlerden gelen gürültüler etkilidir. Bu kirlilikler ses sistemlerine kirlikik iletir ve bu da gelen ses kalitesini bozar.

Audophile network kablosu olan dCBL-CAT6 da, gürültüyü azaltarak ;ağdaki ses cihazlarının ses kalitesini artırmak için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Ses kalitesinin iyileştirilmesinin yanı sıra  CAT 6 işlevini daha hızlı destekleyen sinyallerin iletim kararlılığını sağlamak için SFTP yapısından yapılmıştır. Ayrıca standart tip LAN konektörü ve birinci sınıf çinko pres döküm LAN konektörlü modellerinde tamamen korumalı CAT6 terminali kullanılır.

DCBL-CAT6'yı iSO-CAT6 ile birlikte koymak, mevcut kablonun gerçek değerini deneyimlemeye izin verecektir. DCBL-CAT6 ve iSO-CAT6 ürünleri, en yüksek kalitede ağ ses sesini elde etmek için kullanılması gereken vazgeçilmez öğelerdir.

 

Fiyat ve stok bilgisi için : www.dukkanhifi.com