40. yıl anısına sınırlı sayıda üretilen ve yeniden keşfedilen ikonumuz

0 EUR 3.900EUR
Ürün ID:
42489
İlan Tarihi:
27.05.2021

Kategori:

Kule Tipi Hoparlör

Durum:
Yeni
Marka:
Triangle 40th anniversary antal
Model:
40th anniversary antal
Beğeni:
1
Görüntüleme:
5517
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Evet
Teslimatı/Kumandası:
Var
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
Türkiye (Turkey)
Kargo Maliyeti:
Satıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

Antal ve Comète, Triangle markasının çeşitli inovasyonlar ve teknolojik ilerlemelerle yıllar içinde iyileştirdiği iki simge modeldir. Bu hoparlörler firmamızın felsefesini en iyi şekilde yansıtıyor: Sesi, mümkün olabildiğince en geniş müşteri kitlesine, duyguları beslemek üzere tasarlanmış basit süreçlerle ulaştırmak. Antal 40th kule hoparlörde bulunan roze altın anotlamalı magnezyum kubbe tweeter yüksek verimlilik ve kontrollü distorsiyon sunuyor. Magnezyum arzu edilen iki niteliğe birden sahiptir: Hafiflik ve sertlik.

Antal 40’th aynı zamanda iki yeni bas sürücüye de sahip. Ağaç hamurundan yapılmış olan kompozit membran (keten ve karbon fiber), cömert boyutlara sahip bir motor ile birleştirilerek düşük frekans dağıtımında mükemmel sonuç elde edildi.

Midrange sürücünün zengin ve net sesi, Triangle’a has bir teknikle doğal selüloz kağıdından yapılmıştır. Bu sürücü şaşırtıcı performanslar sergileyebilen akustik tasarımıyla mükemmel bir tamamlayıcı öğedir.

Hoparlörlere, zemine uygun olarak çeşitli şekillerde ayarlanabilir çivi ayakların bulunduğu bir aksesuar kiti eklendi. Bunlar, istenmeyen titreşimlerin ortadan kaldırılmasını ve böylece ses kalitesinin garanti altına alınmasını sağlayan dekuplajlamayı gerçekleştirmektedir.

40’ıncı yıl edisyonu, sizlere sıra dışı bir müzik deneyimi sunacak şekilde özenle tasarlandı ve geliştirildi.

Antal 40’th, 30 ila 50 metrekarelik odalara hoş bir estetik katacak.

Orijinal ambalajında.
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Can Hi-Fi
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
İstanbul
İlçe:
Beşiktaş