Eğer müzik gerçekten önemliyse

0 EUR 18.000EUR
Ürün ID:
42491
İlan Tarihi:
27.05.2021

Kategori:

Solid State Ampli ler

Durum:
Yeni
Marka:
Electrocompaniet
Model:
Aw400 mono block (çift)
Beğeni:
1
Görüntüleme:
3313
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Evet
Teslimatı/Kumandası:
Var
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
Türkiye (Turkey)
Kargo Maliyeti:
Satıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

Electrocompaniet AW400 karakteristik özelliği hızlı ve temiz ses olan, güçlü bir mono amplidir. Güç amplisi analitiktir ve yüksek düzey yeniden çalım için olduğu kadar tüm dinamikleri yeniden üretim için yapılandırılmıştır.   

Electrocompaniet AW400 güç amplisi, çok beğeni kazanmış AW180M monaural güç amplisinin tasarım felsefesi temel alınarak yaratılmıştır.

AW400 çok önemli özelliklere sahiptir: Geleneksel güç kaynaklarından iki kat daha fazla akım verme kapasitesine sahip FTT (Floating Transformer Technology) güç kaynağı, her şeyiyle birinci kalite bir devre tasarımı ve en son teknolojiye sahip bileşenler. Ses ve mekanik kalitesinden ödün vermeyen bir üründür. Bir adet 650 VA FTT transformatör ve bir adet 150.000uF’lik akım rezervuarı 1x400 W’lık temiz ve güçlü dinamikleri 8 Ohm’luk bir yüke iletir. Tıpkı diğer tüm amplilerimiz gibi AW400 de 0,5 Ohm’a kadar stabilitesini korur. Electrocompaniet AW400’ün özellikleri arasında bi-amping için ek ampli(lere) dengelenmiş bağlantı imkanı da bulunmaktadır. Dört kat güç iletmek suretiyle köprü (Bridge) modda da rahatlıkla kullanılabilir.  

Orijinal ambalajında
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Can Hi-Fi
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
İstanbul
İlçe:
Beşiktaş