Elıpson prestıge serisi kule tipi 93dbhoparlör takımı (calvados)

0 TL 11.500TL
Ürün ID:
42670
İlan Tarihi:
22.10.2021

Kategori:

Kule Tipi Hoparlör

Durum:
Yeni
Marka:
Elipson
Model:
Prestige
Beğeni:
2
Görüntüleme:
4224
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Hayır
Teslimatı/Kumandası:
Yok
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
İzmir
Kargo Maliyeti:
Alıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
250
Ödeme:
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

Merhaba,

Kendi evime naçizane kurmuş olduğum stereo set ekipmanları ile sürmüş olduğum hoparlörlerdir. Elipson aklınıza gelen tüm Fransız üreticilerden önce Fransa'da kurulan ve elips hoparlör dizaynının ve Hİ-Fi ürün gamında Fransa'nın ilk kurulan ve ödüllere sahip olan markasıdır. 

Elipson markası  1938 yılında  kurulmuş Avrupa'nın en köklü high end müzik sistemleri üreticileri arasında yer alır.

Fransadaki ulusal radyo ve televizyon kanalları, meşhur konser salonları ve birçok müzik kayıt stüdyolarında  kullanılan ses sistemlerini geliştirmiştir.

Elektronik, akustik ve sesin oda içindeki yayılımı ile ilgili konularda 30% dan fazla patentleri mevcuttur.

16,5 cm midrange sürücüsü ile beraber, 20 cm çapında iki iyi yapılandırılmış bas sürücüsü ile donatılan bu kolon hoparlörü, orta kademenin altına yerleştirilmiş kubbe tweeter'a sahiptir. 150 Watt'lık çok iyi bir güç, 93,5 dB'lik yüksek bir verimlilik sunuyor ve baslarınız bir çok markanın beceremediği 32 Hz değerlerine kadar kadar düşüyor. Müzik dinlerken ruhunuzu ve vücudunuzu okşuyor diyebilirim. Bu özellikler ve uygulanması, bu fiyat aralığında nadiren elde edilen bir kaliteyi elde etmeyi mümkün kılıyor.

İster klasik müzik, ister Dire Straits, Pink Floyd, isterseniz Metallica dinleyin bu seri hepsinde ayrı bir tat veriyor. Tonlamalar tınılar harikadır, bass dengesi muazzamdır. Stereo ve Hi-Fi ihtiyacınızı fazlası ile karşılarsınız. Fiyat skalası olarak yukarıda satılan bir çok hoparlör gurubundan bana göre çok daha iyi bir tat vermektedir.

Elipson Prestige serisi her notanın doğal bir şekilde işlenmesi için tüm dinleme ses seviyelerinde ayrıntılı ses sağlar. Güzel tını tutarlılığı ve kayıtların homojenliği arasında Prestige 4 serisi dahili rezonansları emmek için bitüm levhalarla donatılmıştır.

LNS sistemi:?

Elipson LNS sistemi, bas refleks yükünden gelen havanın gürültüsünü önemli ölçüde azaltır, bu işlem Elipson serisinin büyük bir bölümünde kullanılır.

AVS sistemi:

AVS Elipson sistemi duvar titreşimlerini ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir, özellikle düşük frekansların etkisi açısından çok etkileyicidir.

2 kule toplam 64KG ağırlığındadır. Kargo zor olacağı için elden teslim tercihtir.

Tip: 3 yollu bas refleks sütunu

2 woofer 8 inç (20,32 cm) çapında sandviç membranlı ve havalandırmalı bobinli

Kusuru yoktur.

Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Speedy35
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
İzmir
İlçe:
Seferihisar