Bu İlan Pasiftir

Harbeth super hl5 plus tiger ebony shl5

40000 TL 21.000TL
Ürün ID:
41915
İlan Tarihi:
10.10.2020

Kategori:

BookShelf Hoparlör

Durum:
4/5
Marka:
Harbeth
Model:
Super hl5 plus
Beğeni:
0
Görüntüleme:
3570
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Evet
Teslimatı/Kumandası:
Var
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
Türkiye (Turkey)
Kargo Maliyeti:
Alıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

Kondisyon ve kozmetik olarak iyi durumdadır. Bir iki kullanım kılcal çiziği vardır. Aslen göze batmayan ve önemsiz noktalar olmasına rağmen yazmadan olmaz diye burada belirtiyorum.

Ufak bir kaza sonucu sol hoparlör üst kısmında çatlak oldu. Tamir edildi. Tamir izi belli olmamakla birlikte fotolara eklenmiştir. 

En çok tercih edilen Tiger Ebony renk...

Ayakları ile birlikte verilecektir. 

Kutuları ve köpükleri eksiksizdir.

TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ...

Harbeth’in Super HL5 Plus ürünü nefes kesici bir saydamlık, çok geniş bir ses sahnesi ve performansa tam olarak nüfuz edebilme imkânı sağlar. Bu hoparlör yarattığı zengin baslar ve tatlı orta tonlarla akustik müziği sizlere tüm canlılığıyla sunar.

Bu hoparlör Dudley Harwood’un orijinal HL-Monitor’unun izinden giden en son nesildir: Tamamen gerçekçi bir ses yaratmak üzere, kabini halen BBC geleneğine göre çıkartılabilir "ince duvar” panelleriyle üretilmektedir.

En iyi BBC monitörlerinde bulunan klasik "iki kübik fit” ebadını muhafaza eden HL5plus’ın güvencesi Harbeth yapımı 200 mm RADIAL2™ bas/mid sürücüsüdür. Bu sayede inanılmaz orta dalga netliğini alttan destekleyen, büyük, sıcak ve güçlü bir ses üretir.

20 mm’lik ana tweetera, uzayan ve hatta ses bandının en üst sınırına dek dağılan bir ses için bir SuperTweeter eklenmiştir.

 

Sol Hoparlör üstünde oluşan çatlak tamir edilmiştir. Başka kusuru yoktur
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Magur
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
İstanbul
İlçe:
Beşiktaş