Jdr harmony hi-fi high end hoparlör

0 USD 1,697USD
Ürün ID:
44124
İlan Tarihi:
2/29/2024

Kategori:

Kule Tipi Hoparlör

Durum:
Yeni
Marka:
Jdr harmony
Model:
Pure
Beğeni:
0
Görüntüleme:
325
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Evet
Teslimatı/Kumandası:
Var
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
Dünya (Worldwide)
Kargo Maliyeti:
Alıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

Yüksek Ses mühendisi ve Doç. İç mimar tarafından tasarlanmış olup yerli üretim bir hoparlördür. Masif ladin ağacı ve mdf den üretilmiştir, Amerikan Dayton Audio film kaplanmış alüminium 6 inch "Woofer"'lı, Morel marka 3cm "soft dome" acuflex kumaş bir tweeterdır, tweeter NASA teknolojili "Ferrofluid" sıvı mıknatıslı, normal mıknatısıyla birlikte sıvı mıknatısı sayesinde dümdüz bir frekans cevabı olan aşırı transparan, gerçek gibi çalan çok kaliteli sesi olan bir tweeterdır, sıvı mıknatısıyla soğutma sağlar ve yüksek seste uzun süreler kaliteli müzik çalar. Driverların frekans cevaplarının fotoğrafını yükledim.  içinde Daytron Audionun 2500Hz hazır crossoverı vardır yeni üreteceğimin crossoverla sesi daha güzel olacaktır, özellikle low midleri. Gümüş ve %99.99 Bakır OFC "oxygen free cupper" kabloludur, Sürücülerin oksitlenmeye karşı altın kaplama terminalleri vardıri, kutusunun terminalleri altın kaplamadır, çok düzgün bir frekans cevabı vardır, inanılmaz detaylıdır fakat sizi yormaz, 29Hz-20KHz aralığında çalışmaktadır.

Evladiyelik bir hoparlördür. Kutusu altın oran ölçülerinde yapılmıştır, herhangi bir kutuluk, birikmiş frekans bulunmamaktadır, yüksekliği ayaklarıyla birlikte 109cm dir. Açık, net, detaylı ve temiz bir sesi vardır, geleneksel kutu hoparlörlerde bas seslerde kutuluk yaptığı gibi mid seslerinde de sıkışıklık oluşmaktadır, bu olay bu hoparlörlerde hiç oluşmamaktadır çok ferah bir sesi vardır, bunu hoparlörlerin çıkıntıları sağlamaktadır. 6.7 cm çapında bassreflex port'u ideal hava akışı sağlamaktadır, gürültüsüz 30Hz civarı bas sesleri verebilmektedir. Sahibinden'de Video sunu izlemeyi unutmayın, video düz kalibre mono bir mikrofonla kaydedilmiştir. Hoparlörlerimiz yerli üretim olduğu için fiyatının iki katında performans vermektedir, üzerine aşağıdaki fiyat listesinde tüm ürünlerimize %20 indirim uygulanmıştır.

İş avansı alınarak üretilir gerisini sahibindende kredi kartı ile 6 taksitle alabilirsiniz. 15 iş gününde teslim edilir.

Çeşitli videolar için internete Jdr Harmony yazabilirsiniz. Videoda en az açık modelimizdir "Pure" sergilenmektedir, farklı ağaçlar ve teknikler kullanarak daha açık sesli; Canlı, daha canlı modellerimiz mevcuttur; "Live" ve "Deluxe".

3, 4 yollusu, 8 10 inch çaplarında da yapılabilmektedir, Sedace Aliminiyum ve kumaş sürücüler değil kevlar, ipek, titanyum kağıt ve poly sürücüler de takılabilir, fiyatlar sürücüsüne göre: hepsi 6, 6.5 inch civarı, düz frekans cevaplı, 4 ohm daha canlı çalar 8ohm daha sakin çalar. Ucuzdan pahalıya sıralama

Kağıt woofer 4ohm kumaş tweeter 4 ohm 25000TL

Poly woofer 4 Ohm Kumaş tweeter 4 ohm 31600TL

Poly woofer 4 ohm Kumaş tweeter 4 ohm 36500TL

Güçlendirilmiş kağıt 8 ohm, visaton tweeter 8ohm 37700TL

Aliminium woofer 4ohm , titanyum tweeter 4ohm  39600TL

Aliminium woofer 8ohm , titanyum tweeter 8ohm   (daha iyi bir woofer) 40920TL

Nomex woofer 8ohm, kumaş tweeter 8ohm 41000TL

3 katlı, (kevlar, kağıt, fiberglass) woofer 8ohm, kumaş tweeter(8ohm) 44400TL

3 katlı, (kevlar, kağıt, fiberglass) woofer 8ohm, kumaş tweeter(8ohm) 45900

Aliminyum Woofer 4-8ohm, titanyum tweeter  50900

Aliminyum woofer 4-8ohm, acuflex kumaş çok iyi bir tweeter 8ohm 53800

Hoparlör önü aparatı, kesik toplar; Evinize ve arzunuza göre iki hoparlörün arasında bir yerlere bakıcak şekilde çevrilir, yukarı doğru açısı sayesinde çok güzel bir sahne oluşturur, sürücüleri tam kapattığı için, sesi hiç çarpmayan ve rahatsız etmeyen değişik bir dinleme deneyimi sunar. Fiyatı 5000 TL dir.

Bookshelf hoparlör tek yollu full range 5 inch aliminium woofer yamuk şekilli kutulu, kaideli altın oran ölçülerinde hoparlör. Bütçenize göre de hoparlör tasarlayabiliriz iletişime geçebilirsiniz.

Open baffle, konser salonları için line array ve bar için kabin hoperlörler, subwooferlar üretebiliriz. Tüm ilanlarıma bakınız.

Ayıbı yoktur
Kullanıcı Bilgileri:
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
İstanbul
İlçe: