Bu İlan Pasiftir

Marantz av 8802a - 11.2 kanal 4k processor

135000 TL 50.000TL
Ürün ID:
42878
İlan Tarihi:
21.01.2022

Kategori:

Çok Kanallı Amfiler

Durum:
4/5
Marka:
Marantz
Model:
Av8802a
Beğeni:
0
Görüntüleme:
3564
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Evet
Teslimatı/Kumandası:
Var
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
Türkiye (Turkey)
Kargo Maliyeti:
Alıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

Cihaz hakkında uzun uzadıya yazma ihtiyacı görmüyorum zira bu ilana bakan ne aradığını veya neye baktığını zaten biliyordur. Hemen hemen tüm incelemelerden 5 yıldız almış, Fiyat / Performans anlamında en iyi processorlerden biridir. Kutusu ve tüm kutu içeriği mevcuttur. Teknik ve kozmetik olarak sıfırdan farksızdır.

Pazarlık ve Takas yoktur.

Marantz AV 8802A Network A/V Pre-Amplifier
 
 
Gelişmiş DSP ve DAC teknolojilerini, HDAM ve Güncel Geri Bildirim gibi özel Marantz yenilikleri ile birleştiren Marantz AV8802A ağ A / V surround işlemci / ön-amfi / tuner ile ev sinemasının keyfini yaşayın
 
Şimdiye kadar geliştirilen en gelişmiş hareketli görüntü surround ses sistemi olan Dolby Atmos ile sinematik surround sesin tadını çıkarın. Dolby Atmos, nesne tabanlı ses alanı yaratma ve yeniden üretme özelliğine sahiptir; ses öğelerini tepe noktası hassasiyeti ile ön, yan ve surround hoparlörler, tepe hoparlörler veya dolby Atmosfere sahip hoparlörler ile birlikte yerleştirme özelliğine sahiptir.
 
Wi-Fi ve Bluetooth kablosuz bağlantı özelliklerini içeren birçok yerleşik ağ özelliği ve Spotify Connect dahil olmak üzere abonelik akış hizmetleriyle birlikte internet radyosu desteği sayesinde yepyeni bir içerik dünyasının keyfini çıkaracaksınız.
  •  
DOLBY ATMOS
 
2012'de premium sinemalarda sunulan Dolby Atmos, zarflama ve sürükleyici hareketli görüntü sesi için gerçek bir standart haline geldi ve ayrı ayrı adreslenebilen çok nokta üstündeki hoparlörlerin kullanımıyla boyutsal ses deneyimini önemli ölçüde genişletme yeteneğine sahiptir. odadaki hassas konumlarda akustik görüntüleme. Girişinden bu yana, Dolby Atmos, ödüllü yönetmenler, ses tasarımcıları ve film müziği mikserleri tarafından benimsenmiştir ve çok sayıda gişe rekorları kıran film, Dolby Atmos'de ustalaşmış müzikleri içermektedir.
 
Şimdi, Marantz, Dolby Atmos deneyimini eve getiriyor ve AV8802A, 1 veya 2 çift üst düzey hoparlör ve / veya ek Dolby Atmos hoparlör modülleri için yapılandırılabilen çıkışlara sahiptir
 
Atmos decoder ayrıca en sevdiğiniz film ve konserler ile en üst düzey üç boyutlu deneyimi sunmak için geleneksel surround film müziklerini destekliyor.
 

4K Ultra HD Video Processing; 4K 50/60Hz Pass-through; 4:4:4 Pure Color

Featuring an advanced video processing section, the AV8802A fully supports next generation 4K Ultra HD high resolution video, along with the latest generation HDMI specification including 4K 50/60Hz pass-through and 4:4:4 Pure Color full color resolution sub-sampling.

The AV8802A can upscale 1080p content to 4K and also upscale and transcode HD and SD analog video sources, so you can connect modern as well as legacy video sources and run just a single HDMI cable to your flat panel TV or projector.

8 HDMI Inputs, 3 HDMI Outputs

There are 8 HDMI inputs including 1 conveniently located on the front panel, and 3 HDMI outputs that let you drive 2 different displays in the main room (flat panel and front projector, for example) and another HDMI display in the 2nd zone, and they conform to the latest HDMI specification for 4K Ultra HD compatibility. The AV8802A also features full HDCP 2.2 compatibility, a requirement for 4K Ultra HD copy-protected content. In addition HDR - High Dynamic Range - and extended colour space by standard BT.2020 are supported. 

32-bit D/A Conversion on All Channels; Balanced XLR Input and Outputs

Featuring premium grade AK4490 32-bit DACs on all channels, the AV8802A also features XLR input and outputs. There's a balanced XLR stereo input that's assignable as well as 15 balanced XLR outputs, which includes the 2 subwoofer outputs and front height/width and overhead channels.

This extensive balanced XLR compatibility ensures top performance in the home as well as the studio, especially when there are long cable runs between the AV8802A and power amplifiers situated elsewhere. 19 pre-outs (RCA jacks) provide additional compatibility with multiple power amplifier types.

 
 
 
Teknik Özellikler
 

MULTICHANNEL SURROUND

DTS HD Master / DTS 5.1 / DTS ES / DTS 96/24

&

Yok
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Sakgoz79
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
İstanbul
İlçe:
Beşiktaş