Oyaide solid core çoklu priz uzatma güç kablosu

0 TL 2.600TL
Ürün ID:
41795
İlan Tarihi:
1.9.2020

Kategori:

Elektrik Kablosu

Durum:
4/5
Marka:
Oyaide
Model:
Ee
Beğeni:
0
Görüntüleme:
910
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Hayır
Teslimatı/Kumandası:
Yok
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
Dünya (Worldwide)
Kargo Maliyeti:
Alıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

 

Yapisindan kaynakli bulabileceginiz en iyi coklu priz uzatma kablosudur (600V 20A).

3 metre, cok temiz.

- Solid core ve saf bakır iletken yapisindan dolayi (2,0 mm2 solid core PCOCC pure copper) dinamiklerde, baslarda, kayipsiz, son derece kontrollu, müzikal bir ses sunar.
- Kalin saf bakir folyo ekranlamasiyla (30dB) olusabilecek RF/EMI kirliligini yok denecek seviyeye indirerek son derece sessiz ve karanlik bir arka plan saglar. Bu sayede duymadiginiz detaylari alabilirsiniz.
- Duvar prizine giren konektor Wattgate Schuko 90 derece acili oldugundan, duvar prizi herhangi bir ev esyasi arkasinda kalsa bile sorunsuz kullanilir.
- Bütün bu iyileşmeleri bağlı olan tüm cihazlara vereceği için, sistemde düşünüldüğünden çok daha fazla iyileşme sağlamaktadır.

Oyaide EE-F-S 2.0 In power cable

EE/F-S2.0 is a high-performance mains power cable. It is made from 2 sq mm PCOCC pure copper with a halogen-free sheath. It is rated at 600V 20A.

EE/F-S 2.0 was designed for use in a home, a broadcast station, or a professional studio. Because of its copper foil shielding, it provides clean power without being affected by noise. The copper foil shielding has demonstrated 30dB superiority in noise protection over standard wiring.

Yok
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Okty
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
Kocaeli
İlçe:
İzmit