Gitti Bu ile 6 taksit

Bu İlan Pasiftir

Sony ht-st5000 7.1.2 dolby atmos destekli hi-res soundbar

18000 TL 10.000TL Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı
Ürün ID:
43256
İlan Tarihi:
6.08.2022

Kategori:

Komple Ev Sineması

Durum:
4/5
Marka:
Sony
Model:
Ht-st5000
Beğeni:
2
Görüntüleme:
3538
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Hayır
Teslimatı/Kumandası:
Yok
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
Samsun
Kargo Maliyeti:
Satıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
550
Ödeme:
Kredi Kartına 6 Taksit
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

Sony HT-ST5000 7.1.2 Dolby Atmos Destekli Hi-Res Soundbar
 
Önemli Bilgilendirme: Kargo ve paketleme masrafınız tamamen bize ait!
 
Fiyatımızı Neden Düşürdük: Ürün fiyatı yurtdışında 1500 dolar olarak görünüyordu ve biz de bu fiyatı baz alarak ikinci el fiyatımızı belirlemiştik. Fakat güncel durumda, amazon üzerinde 1029 dolara satışının olduğunu fark ettiğim için, fiyatı düşürmem gerektiği kanaati oluştu. Ayrıca yeni fiyatı belirlerken, satın alındığı tarihteki (13.06.2019) dolar kuru üzerinden kaç dolara alındığına dikkat ettim. (6.500 TL / 5,83 = 1114 Dolar İkinci el satışlarda ürünün yarı fiyatı çoğu durumda adil bir fiyat olduğu düşüncesiyle 1114/2=557 Dolar'a ikinci el satış fiyatının uygun olabileceğini düşündüm. Şu andaki kura göre 557 dolar=10.000 TL İşte ikinci el fiyatımızı bu hesaplamayla belirledik.

Bu ürünü astronomik fiyatlı ev sinema sistemlerine çok mükemmel ve en yakın alternatif olarak Sony mağazasından almıştım. Gerçekten de öyle. Tek bir uzun hoparlör görünümünde olmasına rağmen (bu özelliği destekleyen videolarda) sesin her tarafınızda dolanabiliyor olması çok harika bir özellik. Bunu normalde ancak 100.000 liralık ev sinema sistemlerinde bulabilirsiniz. Bu cihaz standart soundbar'lara göre fiyatı yüksektir fakat profesyonel sistemlerin özelliklerine yakınlığı sebebiyle ve onlara en yakın alternatif olması nedeniyle çok makul bir fiyat aralığındadır.

13.06.2019 tarihli fatura, garanti ve belgeleri duruyor ama 2 sene imiş garantisi. Fakat çekinmeden gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Cihaz tamamen sorunsuz ve kusursuz.

Önemli Not: Bize ulaşan ciddi alıcıysa, fiyat ve garanti noktasında memnun kalacaktır. Güvenilirliğimizi görmek için ismimizin (Ediz Sözüer) aranması yeterli referans olacaktır. Ayrıca, alıcının üründe karşılaşabileceği herhangi bir soruna karşı koruyan ek bir güvenlik çözümümüz var. 14 gün içinde gerekçe belirtmeden veya bir arıza durumunda iade hakkınız olduğuna ilişkin satış sözleşmesini imzalayıp alıcıya verebiliriz talep edilmesi halinde. Detaylar için bize ulaşılması yeterlidir.

Kargo ve paketlemeyle ilgili çok önemli açıklamalar: Kargo ve paketleme ücretini kendim karşılamaya karar verdim. Orijinal kutusunu ne yazık ki attığım için, alan kişiye en korunaklı şekilde gönderme sorumluluğum gereği bu masrafları üstlendim. Paketleme çok ama çok sağlam oldu. Ürün görsellerinde görebileceğiniz gibi subwoofer çift kutu içine ve orijinal Sony subwoofer kutusuna koruma kılıfıyla birlikte yerleştirildi.  Subwoofer'ın etrafı sert dolgu köpükleriyle  ayrıca korumaya alındı. Zaten üst ve altta orijinal Sony subwoofer kutusunun büyük koruma köpükleri mevcut. En dıştaki kolinin üzeri de balonlu naylonla (pat pat ile) sarıldı. Yani orijinal kutudan daha korunaklı oldu. Soundbar ise büyük Lcd kolisi kesilerek içine yerleştirildi. Kolinin içi ve dışı koli bantlarıyla tamamen sağlamlaştırıldı ve kutu içindeki boşluklar yine sert dolgu köpükleriyle dolduruldu. Ayrıca soundbar hem koruma kılıfıyla hem de 3-4 kat balonlu naylonla (pat pat ile) korumaya alındı.

Paketleme masrafı yaklaşık 400 lira civarında. Samsun-Ankara arası Yurtiçi kargodan bir fiyat hesapladım kargo için. Kargo masrafı da 550 TL çıktı. Şimdi biz bu kadar mükemmel ve sağlam bir paketlemeyi ve kargo masrafını kendimiz üstleniyoruz. Bakınız, ürünün fiyatını 10000'e indirdim. Kargo ve paketleme masrafını karşılamaya karar verdikten sonra da, bu son fiyatı tekrar yükseltmedim. Artık bunun üzerine sizden isteğimiz, ayrıca indirim talebinde bulunmadan, bu fırsat ürünü satın almak için teşebbüste bulunmanız.

Satma maksadım bir başka ihtiyacım için paraya ihtiyacım olması. Şimdiye kadar sahip olduğum en harika ev sinema sistemimdir ve en ufak bir kusuru veya sorunu yoktur.

Alacak kişinin fazlasıyla memnun kalacağına inanıyorum. Çünkü yakın zamana kadar  Sony'nin en mükemmel ses sistemiydi. Ve şu anda da büyük ölçüde ve özellikle bu fiyat aralığı için halen öyledir.

Dolayısıyla tüm bu özellikle

Kusursuz ve sorunsuzdur.
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Lostideas
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
Samsun
İlçe:
İlkadım