Bu İlan Pasiftir

Stein music ınline power 2

4500 TL 2.250TL
Ürün ID:
42482
İlan Tarihi:
23.05.2021

Kategori:

Elektrik İyileştiriciler

Durum:
4/5
Marka:
Stein
Model:
Power 2
Beğeni:
1
Görüntüleme:
4510
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Hayır
Teslimatı/Kumandası:
Yok
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
Dünya (Worldwide)
Kargo Maliyeti:
Alıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

Sorunsuz. Kutu yok.

Çalışma prensibi:
Bir iletkenden elektrik akımı geçtiği zaman bu akıma dik açılı bir manyetik alan oluşur. Bu değişmeyen bir fizik kuralıdır. SteinMusic'in geliştirmiş olduğu yeni teknoloji sayesinde içinden akım geçen kablonun etrafında oluşan manyetik alan tümüyle düzensiz bir yapıya dönüşüp kendi kendini etkisizleştiriyor.

InLine Power 2 konvansiyonel anlamda bir cereyan filtresi değildir.

Sese etkisi:
Seste oluşan iyileşmenin niteliği ve hatta niceliğiyle, SteinMusic InLine Power 2'nin bugüne kadar test ettiğimiz ve satışını yaptığımız aksesuarların en etkinlerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Entrümanlar birinden ayrışırken, sahne büyüyüp, derinleşiyor. Arka plan sessizliğinde önemli bir artış oluyor. Ve belki de en önemlisi enstrümanların tınılarındaki doğallaşma. InLine Power 2'yi bir süre dinledikten sonra yerinden çıkardığınızda enstrümanların tınılarındaki tatsızlaşmaya (tenekeleşmeye), gövdesizleşmeye şaşırıyorsunuz (özellikle akustik sazlarda)!
Bu ürünü Timpani'de dinleyen, satın alan ve evinde test eden dostlarımızın tümünün görüşleri aynı yönde. Test etmenizi mutlaka öneririz.

Kullanım şekli:
Sisteminizdeki tüm cihazları bir çoklu prizde toplayıp InLine Power 2'yi bu çoklu prizin girişinde kullanmanızı öneriyoruz. En büyük etki bu şekilde sağlanıyor. 15 Amper'lik kapasitesi olduğundan cihazların tümünü bağlamak herhangi bir sorun oluşturmuyor

Herhangi bir sorunu yoktur.
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Tamerzen
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
İstanbul
İlçe:
Kadıköy