Sahibinden satılık yeni ya da ikinci el müzik setleri Ücretsiz giriş, doğru fiyat, hızlı satış şansı

İletişim

contact

İletişim Bilgileri

Site kullanımı ile ilgili bir sorunuz olduğunda bizimle temas kurmaktan çekinmeyiniz. 

Bizimle Temas Kurun

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Reklam Verme Avantajları

Ana sayfada sağ ve sol alanlardan bir tanesini üzerini tıklayarak kiralayabilirsiniz. Yıllık kiralamalar için bizimle temas kurunuz. Ana sayfadaki DoFollow linkiniz Google’da ilk sıralarda bulunmanızı sağlar. Siteye banner verdiğinizde sadece bannerden gelecek kullanıcılar ile bağlı kalmazsınız. Real PR 6,8 değerimiz ile girişleriniz Google da birkaç saat içinde indekslenir, derhal görünmeye başlarsınız o nedenle kendi sitenizde yayınlayacağınız ilanlardan çok daha hızlı ve efektif bulunma şansı yakalarsınız.

Vitrin, özellikli girişler ve koyu renk giriş bölümlerinden sürekli yararlanma ve hep üst bölümde olma şansınız olur. Bu sayede Google da diğer reklam verenlere göre de çok hızlı indekslenirsiniz. Sitemize yapacağınız girişler kendi sitenize göre çok daha üstte ve hızlı görünürler. Sitemize son girilen ilanlardan bir tanesini Google’da ararsanız, çok kısa zamanda indekslendiğini görürsünüz.

Altyapımızda Türkiye’de fazla bilinmeyen algoritmalar kullanıyoruz, ilanlar ve görseller için dinamik bildirme uygulamaları geliştiriyoruz.

Facebook ta Dünya’nın en büyük odyofil gurubuna sahibiz, yaklaşık 10.500 üyemiz var, bazı girişleri sıkça burada duyuruyoruz Audiophile Network Facebook Odyofil Gurubu

Özellikli ilanları ayrıca 27.000 kişi tarafından beğenilen Facebook sayfamızda, Audiophile.Org Facebook Takip Sayfası Twitter, Google+ da bazı ilanlarınızı paylaşarak satış şansını arttırıyoruz.