Hakkımızda

Audiophile.Org (Odyofil.Org) Hakkında

2006 Yılında kurulmuş olan www.audiophile.org, yeni ya da ikinci el elektronik müzik sistemi, müzik seti, amfi, hoparlör, kolon, ev elektroniği , ev sineması, surround sistemleri ve müzik enstrümanlarını alıp satabileceğiniz, ücretsiz ilan girebileceğiniz web sitesidir.

Eski adı ile www.nonamehifi.com 34.700 Hifi sitesi içinde Dünya’da ilk dördün içindedir. Türkiye’de Elektronik Müzik Sistemleri Alım Satım konusundaki tek sitedir.
2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. Güven içinde kullanabilirsiniz.

Facebook'ta 11.000 e yakın üyesi ile Dünyanın En büyük Odyofil Gurubuna Sahiptir. Siteye www.odyofil.org adı ile de girebilirsiniz. www.audiophile.org un kardeş sitesi www.beniode.com sayesinde müzik sistemleriniz haricindeki her türlü satılık ürününüz ve hizmetinizi satışa çıkartabilirsiniz.

Eğer satmak istediğiniz ürün müzik sistemi değilse kardeş sitemiz www.beniode.com a ücretsiz üye olarak arzu ettiğiniz her türlü ürünü veya vermiş olduğunuz bir hizmeti ilana çıkabilir ve arzu ettiğiniz her türlü yerde satışa çıkartabilirsiniz.

Örneğin evinizdeki bir halıya bir değer belirleyebilir, www.beniode.com da bir ilan açıp bu ilanı twitter, facebook, instagram, whatsapp gibi sosyal medya profillerinizde kredi kartına 12 taksit seçeneği ile çevrenize satabilirsiniz.

Danışmanlık yapıyor veya özel ders veriyorsunuz, ödemeyi www.beniode.com sayesinde müşterinizden kredi kartı ile tahsil edebilirsiniz. www.beniode.com tüm mecralarınızı bir satış vitrini haline getiriyor.

Audiophile.Org ATV Avrupa Kanalında