Sıfırdan farksız, ilk sahibinden

2250 EUR 1.225EUR
Ürün ID:
42557
İlan Tarihi:
14.07.2021

Kategori:

Kule Tipi Hoparlör

Durum:
4/5
Marka:
Sonus faber
Model:
Chameleon t
Beğeni:
1
Görüntüleme:
5501
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Evet
Teslimatı/Kumandası:
Var
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
Türkiye (Turkey)
Kargo Maliyeti:
Satıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:
ŞEKİLLER
Chameleon T, çağdaş tarza ayak uydurmakla birlikte, tasarımsal niteliği sade ve net çizgiler olarak tarif edilebilecek bir hoparlör. Yuvarlatılmış köşeleriyle ikizkenar yamuğa benzer bir şekle sahip olan Chameleon T, Sonus Faber’in eski modellerini anımsatmaktadır.

,CHAMELEON AİLESİ

Chameleon T yalnızca güç değil, aynı zamanda performans, hassasiyet ve müzikalite sunabilen bir hoparlör. Chameleon B, netlik ve güç barındıran mükemmel performansıyla herkesi büyüler. Chameleon C ise, insan seslerini canlı ve çok net bir performansla yeniden üreterek, çok kanallı sistemlere ve ev sineması kurulumlarına rahatlıkla uyum sağlar.

MALZEMELER
Kabin tamamen deriyle kaplıdır, sürücülerin etrafı alüminyum ile süslenmiştir. Yan paneller özel bir yapıya ve bir pim sistemine sahip olduğundan değiştirilebilir.

CHAMELEON ADI
Chameleon koleksiyonu ilhamını, önceden mümkün olmayan bir kişiye özelleştirme özelliği sunan inovatif, değiştirilebilir yan panellerinden alıyor.

HER İHTİYACI KARŞILAR
Sonus Faber, Chameleon hoparlör serisiyle, Vicenza’da yerleşik olan firmanın geçmişini oluşturan ikonik öğeleri, yani inovatif stil ve tasarım, ses kalitesi, el işi ustalığı gibi tüm ürünlerinin özünde var olan nitelikleri, günümüz ses meraklılarının ilgisine sunarak daha geniş bir kitleye ulaşmayı amaçlamaktadır. Sonus Faber’in tüm ürünleri İtalya’da elle yapılmaktadır.

KİŞİYE ÖZELLEŞTİRME
Ebedi İtalyan el ustalığı geleneğini sürdüren Sonu Faber’in Chameleon serisi, bu market segmentinde daha önce görülmemiş bir kişiye özelleştirme imkânı sunarken, ikonlaşmış tasarım öğelerini de bünyesinde barındırmaktadır. Tasarımı sayesinde cila seçimi artık geriye dönüşü olmayan bir şey olmaktan çıkmış, müşterinin zevki ve stiliyle birlikte evrimleşebilen bu hoparlörü tanımlayan bir şey haline gelmiştir.

ÖZELLİKLER
Sonus Faber’in Chameleon serisindeki üç model de gerek stereo müzik severlere, gerekse farklı farklı dinleme tecrübelerine yönelik çok kanallı bir sistem yaratmak isteyenlere ideal çözümler sunmaktadır. 

System   3 way floorstanding vented box
Twetter 29 mm high definition precoated fabric dome driver with no ferrofluid. Sonus faber design.
Midrange 1x150 mm. Free compression basket design and PP cone.
Woofer 2x180 mm. Free compression basket design and PP cone
Cross-Over 250 Hz - 2.500 Hz
Frekans Responce 38 Hz – 25.000 Hz
Maksimum Sensitivity 90 dB SPL (2.83 V/1m)
Nominal empedans 4 ohm
Suggested Amplifier Power Output 40W – 300W, without clipping
Long-Term Max Input Voltage (IEC 268-5)  22V rms
Dimensions (HxWxD) 1060,3 x 270 x 355
weight 24,5 Kg ea – net weight

İlk günkü gibi orijinal ambalajında kusursuzdur.
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Can Hi-Fi
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
İstanbul
İlçe:
Beşiktaş